Vajinismus Başarı Hikayesi – Bodrum

Merhaba Süleyman Bey,

Öncelikle belirteyim ki eşim ve ben, size ve çalışanlarınıza minnettarız.

4,5 yıllık evliyim. Vajinismus rahatsızlığımdan dolayı eşimle 4,5 yıldır birleşme yaşayamadık. O 4,5 yılı hatırlamak bile istemiyorum.

Evliliğimin ilk gecesi o kâbusu yasadım. Ağlamalar, sızlamalar… “Bu gece olmadıysa diğer gece olur.” diye kendimi 1.600 gün avutmuşum. Öyle bir şey ki kimseyle paylaşamadım; sadece eşin ve ben. Akşam olsun istemiyordum, yatağa girmek istemiyordum. Ya erkenden uyuyup kalıyordum ya da yatağa gitmek için eşimin uyumasını bekliyordum. Tüm denemeler başarısız oluyordu ve ben kahroluyordum. Evliliğimin 2. yılı doktora gittim, jinekolog bana “vajinismus” olduğumu söyledi. “Psikolojik olduğunu, eşimle birleşmem gerektiğini” falan söylüyordu. Bu durum daha çok moralimi bozmuştu. Doktordan geldiğim gece tekrar denedik ama olmadı.

En mutlu anımda aklıma gelerek her seferinde beni bitiren bir hastalık oldu vajinismus. Daha sonra psikoloğa gittim. “3-4 seans olacak.” diyordum kendi kendime ama parmak egzersizlerine geçtiğimde yine yapamadım. Kendime kızdım; “Parmak tedavisini bile yapamıyorken nasıl olacak?” diye. Olmuyordu, olmuyordu, olmuyordu.

Çok samimi söylüyorum kanser olsaydım bu kadar acı çekip, bu kadar üzülmezdim. Evliliğimin 4,5 yılı geride kaldığında eşim internetten sizin bilgilerinizi bulmuştu ve “Gidelim, kaybedecek hiçbir şeyimiz yok.” diye karar vererek yola çıktık. Yine moralim bozuk bir şekilde gittim Süleyman Bey’in yanına. Burası çok önemli çünkü o saatten sonra her şey çok değişti.  Benim için Süleyman Bey’i tanımak dönüm noktası oldu.

Süleyman Bey’le görüştük, konuştuk ve 2 gün sonra tedaviye başladık. İlk gün giderken ağlamıştım. Yolda kızıyordum kendime “Neden böyle bir sorunum var?” diye. Tedavinin 1. Günü, seanstan yüzümde hoş bir gülümsemeyle çıktım. Derken 2. 3. 4. gün… Her şey yolunda gidiyordu ve büyük gün; tedavinin 5. günü eşimle ilk denemede birleşme oldu. Hayatımda en mutlu olduğum andı kesinlikle. Kendimi kadın gibi hissettim. Evet, kadın olmak insanın yaşayabileceği en güzel mutluluk. Aslında anlatılacak çok fazla duygu var ama bunları kelimelerle ifade edemiyorum.

Her şey için çok teşekkür ederim Süleyman Bey. Beni tekrardan hayata döndürdünüz. Size olan minnettarlığımı anlatamam, iyi ki tanımışım sizi. Ayla Hanım’a da sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.

Bu mektubu okuyan her vajinismus hastası bu sese kulak versin. Tedaviden sonra hayatınız harika olacak!

Not: Tedaviden sonra anlayacaksınız ki her şey çok kolay ve zevkli…

Sevgiler,

Hatice

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Valikonağı Caddesi, No:52/7 Nişantaşı, İstanbul

Kavaklıdere Mh. Tunus Cd.

Kavaklıdere Mh. Tunus Cd.

No:48/11 Çankaya, Ankara

Mail Adresi

Mail Adresi

suleyman@eserdag.com

Ücretsiz Danışma

Ücretsiz Danışma

Formu Doldur